Хвала24 г. Боярка, март 2019
Главная » Новости » Хвала24 г. Боярка, март 2019


28.03.2019
 Хвала24 г. Боярка, март 2019
22-23 марта 2019 года в г. Боярка, в церкве "Світло життя", прошла Хвала24!


"Дорогі брати та сестри вітаю Вас в Господі Іісусі Христі Мені була честь бути присутньою з дітьми на Хвалі24, яка відбулася в м.Боярка 22-23.03.19 року.

Були складності перед поїздкою на Хвалу, атаки, не порозуміння в родині, дуже сильний біль в спині в ногах, на всіх рівнях було важко,але Бог сказав: перемога ваша тільки не здавайтесь, не відспупайте йдіть вперед!!! Перед Хвалою вранці мені приснився сон, що у нас Президент який проповідує Євангелію, коли прокинулась почала молитися отримала СЛОВО, 1ше Івана 2: 8;- що минається темрява, і світло правдиве вже світить. В БОЖІЙ присутності ми отримуємо перемогу, всі наші проблеми йдуть геть з нашого життя, мені дуже радісно, словами не передаси цей стан, в родину прийшов БОЖИЙ мир, здоров'я відновлюється, Господь нас дуже любить і дає більше ніж ми просимо, Вся слава Отцю нашому Небесному, Сину, і Духу Святому! Це того варто заплатити ціну, прикласти зусилля, щоб бути на Хвалі. Будьте благословенні!"

Катерина Мельниченко, церква "Християнська надія", м. Київ


"На Хвалі 24 у Боярці я була вперше. Відчувала важливість прийняти участь саме перед виборами,коли Україна має зробити такий важливий історичний крок. Під час хвали було переживання присутності Духа Святого, особливо під час прославлення однієї з груп було видіння, як від кожного учасника з групи стрімкі потоки світла піднімалися просто у небо. Я отримала такий заряд сили,якого вистачило ще на цілий наступний день, хоча всю ніч була на хвалі. Я віддала лише свій час, а отримала набагато більше-мир у серці, підкріплення у вірі, силу фізичну. Чекаю вже наступну Хвалу24, щоб прийти у присутність Бога, це незабутні і незрівнянні відчуття,які хочеться переживати ще і ще. Слава Богу, за служіння Хвали24, яке об'єднує стільки груп прославлення, стільки людей з різних церков."

Галина, церква "Християнська надія", м. Київ


Вернуться назад

Приглашаем на Хвалу!

До начала хвалы осталось:

Популярные песни ХвалыВсе песни


Библия ON-LINE

Библия - самая ценная и самая мудрая книга в мире Узнать больше

Истина о Хвале

Местописания из Библии о хвале и поклонении Узнать больше

Притчи на сегодня

Притчи от Господа на каждый день Узнать больше

Слово от Господа

Господь открывает нам Свое Cлово Узнать больше

Copyright Hvala 24 2008-2013