Хвала24 в г. Киеве, октябрь 2019!
Главная » Новости » Хвала24 в г. Киеве, октябрь 2019!


10.10.2019
 Хвала24 в г. Киеве, октябрь 2019!

4-5 жовтня 2019 року у м. Києві пройшла  «Хвала 24»

 

Сестри і брати, ми з вами живемо у часи великої події в духовному світі - 04 жовтня 2019р. розпочалося служіння "Хвала24», яке відбуватиметься щомісяця напередодні хлебопереломлення в церкві "Християнська Надія" в м.Києві. Це лише перший крок до проведення безперервної Хвали Господу. Про це служіння вже було багато сказано. Це і найсильніша зброя Церкви останнього часу.

 

Це і пророче відновлення Скинії Давида за якою Бог сумує.

 

Служіння «Хвала24» - це місце зустрічі з силою Божою і Його помазанням. Це місце закоханих в Божу силу, це духовне місце споглядання Його краси, це відкриття нових духовних джерел в Божій присутності, це територія Істини, це місце перемоги.

 

Служіння «Хвала24» це також місце жертвопринесення, коли шанувальники кожен особисто готує і приносять себе Йому в жертву живу: дух, душу і тіло. Це особливий час, коли кожен з нас готується торкнутися серця Бога, схвилювати Його, віддати Йому славу!

Будемо до цього готуватися. «Отже, якщо ти принесеш дар твій до жертовника і там згадаєш, що брат твій має щось проти тебе, залиш там дар твій перед жертовником, і піди, примирись перше з братом своїм і тоді прийдеш і принесеш дар твій.» (Матвія 5 : 23-24) Слово Боже нас вчить, що ми не зможемо мати гармонійних і близьких відносин з Богом по вертикалі, якщо цих відносин у нас не буде по горизонталі з людьми, які нас оточують. Будемо готувати до цього наші серця.


Вернуться назадБиблия ON-LINE

Библия - самая ценная и самая мудрая книга в мире Узнать больше

Истина о Хвале

Местописания из Библии о хвале и поклонении Узнать больше

Притчи на сегодня

Притчи от Господа на каждый день Узнать больше

Слово от Господа

Господь открывает нам Свое Cлово Узнать больше

Copyright Hvala 24 2008-2013