18-19 жовтня 2019 року пройшла ХВАЛА24 в Івано-Франківську
Главная » Новости » 18-19 жовтня 2019 року пройшла ХВАЛА24 в Івано-Франківську


24.10.2019
 18-19 жовтня 2019 року пройшла ХВАЛА24 в Івано-Франківську

18-19 жовтня 2019 року пройшла ХВАЛА24 в  Івано-Франківську. Ніч і день лунали пісні хвали і поклоніння нашому Господу. 16 команд з Києва, Львова, Чернівців, Івано-Франківська і області славили Царя царів. Цар був серед нас.

Пастор Людмила Денисюк 

 

Устаньте, поблагословіть Господа, Бога
свого, від віку аж до віку! І нехай благословляють Ім'я слави Твоєї, і нехай воно буде звеличене над усяке благословення та славу!

Неем.9:5

 

Таке видіння бачила сестра в Господі Таня Степанюк на Хвалі24, 18 жовтня 2019 року в Івано-Франківську: «Коли почалася Хвала24, перші мої видіння - була битва, така страшна. Я спочатку не розуміла, закривала очі і відкривала, мені було страшно, кругом літали стріли, чорне і біле, вперемішку, я не можу передати, як все страшно. Потім, як Люда почала співати пісню, що ніщо не зупинить нашу хвалу, то велика чаша наповнилася вогнем, над нею друга чаша і так багато, аж до неба. Далі з неба протягнулася біла дорога, а по обидва боки горів вогонь і з неба зійшов Господь, а по обидва боки від Нього Ангели. Вони не йшли, а як би їхали (як в метро). Господь ходив між рядами і став біля мене. Я відкрила очі, бо думала, що хтось став біля мене, але нікого не було. Знову закрила очі і далі бачила Ісуса. І перший раз почула голос Божий: «Якби хвала була кожний день, в різних містах, все б змінилося». Я не раз думала, що це фантазія, але кожний раз є підтвердження, те що я бачу - прорив в небо, як би дірки утворюються від хвали в небі. Йде великий прорив. На небі битва, страшна війна!»


Вернуться назад

Приглашаем на Хвалу!

До начала хвалы осталось:

Популярные песни ХвалыВсе песни


Библия ON-LINE

Библия - самая ценная и самая мудрая книга в мире Узнать больше

Истина о Хвале

Местописания из Библии о хвале и поклонении Узнать больше

Притчи на сегодня

Притчи от Господа на каждый день Узнать больше

Слово от Господа

Господь открывает нам Свое Cлово Узнать больше

Copyright Hvala 24 2008-2013